Rasisto, ksenofobie! Ta odezwa jest do ciebie!

Źródło: http://www.ibtimes.com/shia-muslims-practice-self-flagellation-walk-fire-prior-ashura-photos-709175

[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Wstęp” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Jest sierpień roku pańskiego 2015.

Od lat nie oglądam telewizora w trybie „on”, ani „off”, więc jestem odcięta od większości propagandowych komunikatów, jakie są wlewane w ludzkie głowy przez szklany ekran… Dlatego to internet jest moim oknem na świat. Sama wybieram skąd i co chcę czytać. Mam szansę porównać, skonfrontować, wziąć udział w dyskusji.

Tamtego popołudnia czytam pewien wpis na portalu społecznościowym – ktoś nawołuje do zaprzestania ksenofobii, nienawiści i rasizmu wobec muzułmańskich uchodźców z dzieciątkami na rękach.
Obiecuje ten ktoś, że jeśli jeszcze raz zobaczy udostępnienia krytykujące tych uciśnionych, cierpiących, potrzebujących ludzi, będzie kasował niesfornych znajomych kolejno, jak bilety w autobusie!

Mieszkam w Azji. Dużo podróżuję. Nie zawsze jestem na bieżąco z tym, co dzieje się w moich rodzinnych strona. Dopiero po chwili dociera więc do mnie informacja o operacji masowego zaludniania Europy braćmi z Bliskiego Wschodu. Nie jestem specjalnie zaskoczona.

Od wielu lat żyję w krajach azjatyckich, w związku z czym posiadam znajomych wyznania muzułmańskiego. Już dawno poinformowali mnie oni, że wcześniej czy później Europa będzie kontynentem muzułmańskim, a odbędzie się to w sposób bezkrwawy.

Jaki?

Odpowiedzią jest Hijra, czyli Wielka Migracja.

Nie trzeba być erudytą i podróżnikiem aby wiedzieć, że uczciwi, gorliwie wierzący muzułmanie nie asymilują się z otoczeniem niemuzułmańskim. Tak, jak gorliwi wyznawcy kultów chrześcijańskich nie asymilują się z myślą, że niechęć i pogarda dla bliźniego  pomogą im zdobyć drogocenną przepustkę do raju.

Przy czym, o ile genialna taktyka, jaką jest zdobycie terenów niewiernego wroga poprzez zasiedlenie ludem przez Boga wybranym przebiega zupełnie bezkrwawo, to co zwykle następuje po niej może zakończyć się tak, jak jeden z filmów Quentina Tarantino. Totalną jatką.

Dlaczego ?

Ponieważ według Ludu Wybranego, tylko w ten sposób można litościwie pomóc niewiernym, którzy zgubili drogę do Jedynego, Prawdziwego Boga!

Gorąco nie pragnę być kolejna osobą, która rozlewa swoje subiektywne wywody na temat czyjejś wiary, zatem najlepiej będzie, jeśli w tym krótkim wywodzie kilkukrotnie po prostu zacytuje Księgę Bożą.

Aby nie pozostawiać wam – niewiernym grzesznikom, żadnych wątpliwości i aby rozwiać wasze rozterki, pozwolę sobie zacytować także kilka zacnych Hadisów wielkich Proroków i Imamów.

***************

PRAWDZIWY MĘŻCZYZNA MA ŻONĘ!

Wielu ksenofobów i rasistów panicznie obawia się, że imigranci będą  rozmnażać się w trybie ekspresowym. W przeciwieństwie do białych, niewiernych tubylców europejskich, którzy nawet nad ślubem zastanawiają się latami, szukając miłości swojego życia.

Szukając tak, wciąż korzystają ze środków antykoncepcyjnych, co jest moralnie naganne i zasługuje na najwyższą karę.

Nic dziwnego, że dobrzy ludzie obrzucają ich plugawymi obelgami, zarzucając zaściankowość i brak tolerancji wobec prawego, muzułmańskiego ludu!

Ludu, któremu Jedyny Bóg nakazał zaludniać planetę.

Ja nie zamierzam wdawać się w tę rasistowską dyskusje, posłużę się więc wspomnianymi cytatami:

„Dwa rakaty modlitwy człowieka żonatego są więcej warte niż nocne modły i dzienne posty kawalera.” (Man La Yahduruhul Faqih, vol. 3, p. 384)

„Sen człowieka żonatego jest lepszy niż kiedy nieżonaty pości za dnia i czuwa nocą na modlitwach.” (Bihar al-Anwar, vol. 103, p. 221)

„Kiedy młody człowiek żeni się zaraz na początku swej młodości, jego diabeł żałuje, że zabezpieczył on dwie trzecie swojej wiary przed Szatanem.” (Bihar al-Awar, vol. 103, p. 221)

Aby uzmysłowić Wam jak wypaczone jest spojrzenie człowieka zachodu, niżej zamieszczam zbiory zdjęć znalezione w sieci. Jedne są prezentowane przez samych zainteresowanych, a drugie przez ich zaślepionych jadem przeciwników.

W taki sposób Świat islamu postrzega sam siebie:

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Galeria” gallery_ids=”474,477,478″ fullwidth=”on” show_title_and_caption=”on” show_pagination=”off” background_layout=”light” auto=”on” auto_speed=”3000″ hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_font_size=”14″ caption_all_caps=”off” title_font_size=”16″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_gallery][et_pb_text admin_label=”A tak Islam widziany jest oczami Zachodu:” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

A tak Islam widziany jest oczami Zachodu:

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/ChildMarriage1.jpg” title_text=”Małżeństwo. Żródło: http://islamexposedblog.blogspot.com” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Depositphotos_55974007_original1-e1446040279135.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/6a00d8341c630a53ef015393cadc33970b-e1446040417579.jpg” title_text=”Ofiary ataku kwasem. Żródło: http://latimesblogs.latimes.com” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/ChildMarriage2.jpg” title_text=”Małżeństwo. Żródło: http://islamexposedblog.blogspot.com” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Depositphotos_79773486_original-e1446040255995.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/rape-victim-100-lashes.jpg” title_text=”Ofiara gwałtu. Źródło: jtf.org” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Rozdarcie zachodu” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Rozdarcie zachodu wynika z ciągłego poszukiwania tego, co mądry świat już dawno odnalazł. Rola mężczyzny i kobiety została ustalona przez samego Boga. Nie wolno jej zmieniać. Nie wolno dostosowywać do nowożytnych zwyczajów. Każda ze stron ma swoje miejsce i miejsce to jest święte.

W Koranie wszak stoi:

„Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!”
Koran 2:223

To, co jest dla europejskich bezbożnic niezrozumiałe, jest świętym prawem mężczyzny. Niezbywalnym prawem męża. To, co w krajach zachodnich nazywane jest przemocą i znęcaniem się nad kobietami, jest w istocie formą okazania im szacunku.

[/et_pb_text][et_pb_video admin_label=”Klip wideo” src=”http://youtu.be/WkCv_nTY8bI „] [/et_pb_video][et_pb_text admin_label=”%22Mężczyźni stoją nad kobietami” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

„Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je!
A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu.
Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!”
Sura an – Nisa ajat 34

Abyście mogli spojrzeć na tę sprawę z dystansem, oferuję wam obiektywne zdjęcia udostępniane przez tolerancyjnych mieszkańców Europy:

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Galeria” gallery_ids=”479,497,496,495″ fullwidth=”on” show_title_and_caption=”on” show_pagination=”on” background_layout=”light” auto=”on” auto_speed=”3500″ hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_font_size=”14″ caption_all_caps=”off” title_font_size=”16″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_gallery][et_pb_text admin_label=”A tak przez stronniczych ksenofobów:” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

A tak przez stronniczych ksenofobów:

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Acid_attack_victim.jpg” title_text=”Ukarana za brak posłuszeństwa. Żródło: Wikipedia” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/0002627f.jpeg” title_text=”Muzułmanki w Morzu Śródziemnym. Żródło: avaxnews.net” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Group_of_Women_Wearing_Burkas.jpg” title_text=”Żródło: en.wikipedia.org” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/maxresdefault.jpg” title_text=”Żródło: https://www.youtube.com/watch?v=XvbPjUQaexY” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/niqab-3.jpg” alt=”Żródło: americanbedu.com” title_text=”Żródło: americanbedu.com” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Zachód skrywa w sobie…” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Zachód skrywa w sobie prawdziwą potrzebę powrotu do korzeni. Prawdziwą potrzebę przywrócenia naturalnego stanu rzeczy. Feminizm się nie sprawdził. Równouprawnienie, to fikcja.

Świat pełnej równości, jaki znamy dziś, to twór raptem maksymalnie stu ostatnich lat. Dopiero za dwa lata będziemy obchodzić setną rocznicę nadania kobietom praw wyborczych w Polsce! Stany Zjednoczone dokonały tego dwa lata później.

Co dało to równouprawnienie? Tylko zamęt i pogubienie się ról. A role te są niezmienne od wieków i tylko Islam nie zszedł z właściwej drogi.

Islam trwa przy swoim i ocenia nasz świat ze słuszną pogardą. Dostrzega jego zakłamanie.

A oto film, który powinien obejrzeć każdy prawdziwy mężczyzna i każda cnotliwa kobieta, zanim nareszcie nawrócą się na wiarę w Prawdziwego Boga:

[/et_pb_text][et_pb_video admin_label=”Klip wideo” src=”http://youtu.be/s3HSHG70lxI”] [/et_pb_video][et_pb_text admin_label=”Pozwólcie ludziom się modlić!!” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Pozwólcie ludziom się modlić!!

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/AFPGetty-534075906.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Wielu rasistów, ksenofobów i ludzi bezbożnych” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Wielu rasistów, ksenofobów i ludzi bezbożnych, nie waha się atakować muzułmanów za odprawianie przez nich właściwych dla ich wiary obrządków. Rozpowszechnia się prześladujące muzułmanów filmy, ukazujące chociażby blokadę europejskich ulic miejskich przez modlących się ludzi!
Wynika to z kompletnego braku zrozumienia dla wierzącego bliźniego, a ten brak zrozumienia wynika z braku elementarnej wiedzy.

Wiedzę tę może więc pogłębić kolejny cytat:

„Jedna modlitwa człowieka w zgromadzeniu, jest lepsza niż czterdzieści lat samotnych modlitw w domu.”
(Mustadrak –ul-Wasa’il, vol. 6, p. 446)

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/aa_picture_20141010_3495100_high.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”Oto przykład jednego z takich filmów:” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Oto przykład jednego z takich filmów:

[/et_pb_text][et_pb_video admin_label=”Klip wideo” src=”http://youtu.be/mjNXxE-I1MQ”] [/et_pb_video][et_pb_text admin_label=”Naiwność Zachodu” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Naiwność Zachodu

Kiedy tak patrzymy, my ludzie Zachodu, na te ogromne różnice kulturowe, niejako samo nasuwa się pytanie, czy  kiedy przyjezdny muzułmanin dostanie się tylko w łapy naszej zachodniej, zepsutej cywilizacji, natychmiast nie przestanie być sobą i zacznie być kimś innym?

Kim?

Człowiekiem grzechu, sługą szatana, niewiernym, plugawym buntownikiem występującym przeciwko prawu Jedynego Boga – Europejczykiem.

Nic bardziej mylnego. Jest to jednak nie tylko podły i roszczeniowy tryb myślenia, ale także zwykła bezczelność wskazująca na skrajny brak empatii wobec muzułmańskich braci! Świadczy to też o naszej ignorancji i zadufaniu w sobie, jakoby nasza, tak zwana kultura, miała być dla tych ludzi bardziej atrakcyjna od ich wielowiekowej kultury opartej na Bożej miłości i bojaźni Bożej.

Zapewniam was, iż prawi muzułmanie nie przyjeżdżają do was masowo, aby zdradzić swą kulturę, religię i system przekonań w jakim zostali wychowani!

Islam to nie jest religia, w naszym tego słowa znaczeniu. To nie dykteryjki, przypowiastki, alegorie, czy zawoalowane sugestie, znane z Biblii.

Islam to stan umysłu!

To również system polityczno-socjalny i jego prawi wyznawcy nigdy nie ugną się pod naporem waszych subiektywnych „praw dobra i miłości”!

To wasze dzieci przestaną jeść prosiaka i będą musiały przestawić się na Święty pokarm Halal!

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Depositphotos_7626299_original-e1446047816543.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/15.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”To wasze kobiety otrzymają srogą karę” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

To wasze kobiety otrzymają srogą karę za diabelskie kuszenie i prostytucję, jaką szerzą za pomocą swoich europejskich ubrań i włosów.

To wy zapłacicie głowami za niewierność Bogu!

Ponieważ Jedyny Prawdziwy Bóg jasno określił prawa jakich należy przestrzegać, aby dostać się do raju!

Jako ignoranci, rozpasani w swoim egotycznym trybie myślenia kompletnie wypieracie prawo Boga Jedynego, według którego żyją muzułmanie i według którego będzie kiedyś żył cały świat!

Wydaje wam się, że skoro sami potraficie oddzielić życie codzienne od wiary – oni zrobią to samo! Tak może sądzić wyłącznie bezbożny ignorant i egoista!

Wydaje wam się, że 20.000 rodzin niewinnych uchodźców wtuli się w wasze altruistyczne ramiona i wypluje cały, waszym zdaniem, brud swojej kultury!

Cóż za bezczelność! Wyprowadzę was z błędu. Prawi, dobrzy muzułmanie nigdy nie wyrzekną się swojej kultury!

Proponuję zatem wyłączyć na chwilę egotyzm oraz ignorancję i zapoznać się z Prawem Jedynego Boga!

Oto ono:

1) Islam to religia pokoju i miłości.

Wyklucza rasizm. Na śmierć, która jest objawem miłosierdzia Bożego zasługują jedynie ludzie innego wyznania, niż muzułmańskie:

„Z pewnością, ludzie od czasów Adama, aż do dzisiaj – są jak zęby w grzebieniu. Nie ma wyższości Araba nad nie-Arabem, lub wyższości czerwonej rasy nad czarną. Wyższość dotyczy jedynie pobożności.
(Mustadrak al-Wasa’il)

2) Nawróć się na Islam chcąc bratać się z muzułmanami!

“Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.
Koran 3:28

3) Nawrócenie, albo śmierć!

„Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga – czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą!”
Koran 3:4

4) Męczennicy idą prosto do Raju!

Jeżeli nie urodziłeś i nie wychowałeś się w kraju muzułmańskim, nie przesiąknąłeś tamtejszą kulturą, nie uzurpuj sobie prawa do sublimowania własnych cech na drugiego człowieka! Człowieka, którego czasem męczeńską drogą prowadzi Bóg:

„Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.”
Koran 4:74

5) Śmierć Niewiernym!

Oto Święte Prawo Boże, którego nigdy nie pojmie żaden Europejczyk, ponieważ wasze serca są zamknięte dla Prawdziwego Boga.

Jako egzotyczni ignoranci żyjecie w przekonaniu, że posiedliście uniwersalną wiedzę na temat tego, co dobre i cywilizowane. Uzurpujecie sobie prawo do narzucania swej subiektywnej prawdy prawym Muzułmanom! Ponieważ jesteście niczym więcej jak Niewiernymi:

„Zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!”
Koran 2:191

*************

Rasisto, Ksenofobie…

Twój brak tolerancji jest niezwykle szkodliwy dla pokoju na świecie. A na świecie zapanuje pokój. Dzięki Islamowi. Bo gdy Islam będzie jedyną religią i wyznawać go będą wszyscy, nie będzie niewiernych, więc nie będzie i wojen. Nastanie pokój.

Człowieku opętany fałszem i nienawiścią – doświadczenie uczy, że będziesz próbował za wszelką cenę udostępniać światu wszelkiego typu przekłamane, jednostronnie podane informacje, mające postawić Islam w złym świetle.

Będziesz atakował rolę kobiety w Islamie, stosunek do mniejszości, homoseksualizmu, gwałtu. Nawet tak piękny spektakl wiary, jak „Aszura”- święto Szyitów muzułmańskich, zdołasz przedstawić jako krwawą prymitywną jatkę, zamiast dostrzec w niej piękno pełnego oddania Bogu!

Próbując z Boga zrobić Szatana, sugerować będziesz że w buddyzmie słowo „Asura” oznacza zło, demona poszukującego mocy, bestię przypominającą upadłe anioły czy antycznych tytanów. Wszystko, by piękno zostało zbrukane.

A prawda jest wyłącznie taka, bo pochodzi od Boga:

Aszura – to muzułmańskie święto poświęcenia obchodzone 10 dnia miesiąca muharram. Bo tylko prawdziwe poświęcenie zbliża nas do Boga! Tylko przez ból doświadczamy prawdy. Tylko krwią zmywamy grzechy. Ciało to tylko skorupa dla naszej duszy. Oczyszczenie ciała z grzechów, to oczyszczenie naszej duszy. To droga do Boga.

[/et_pb_text][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/199920-shia-muslims-flagellate-themselves-walk-on-fire-prior-to-ashura.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/199925-shia-muslims-flagellate-themselves-walk-on-fire-prior-to-ashura.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/199926-shia-muslims-flagellate-themselves-walk-on-fire-prior-to-ashura.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/Muslim-ceremony.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_image admin_label=”Obraz” src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/ashura.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_image][et_pb_text admin_label=”A teraz na poważnie…” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

A teraz na poważnie…

Prawdziwym empatą jest człowiek, który troszczy się o przyszłość swojego narodu, jego kultury i spuścizny.
Który troszczy się o dobro przyszłych pokoleń.
Który z szacunku do innej kultury nie pakuje jej w system, w jakim sam się wychował, tylko dlatego, że jest przekonany o jego świetności.
Który niejako pozazmysłowo rozumie bliźniego i jego potrzeby, czując jednocześnie, że nie ma takiej możliwości aby im sprostał.
Który pragnie pomagać bliźniemu na jego własnym, rządzącym się specyficznymi prawami terenie.

Prawdziwy empata powie:

„Muzułmańscy uchodźcy powinni osiedlić się na terytorium muzułmańskim, gdyż tylko tam będą szczęśliwi. Narażanie ich na kontakt z niewiernymi, zepsutymi duszami Europejczyków

może zakończyć się dla nich tragicznie. Będą zmuszeni zabijać, katować, czasem umierać śmiercią męczeńską, zabierając ze sobą niewierne kobiety, dzieci i mężczyzn!

Będą zmuszeni walczyć o swoje prawa i Święte Prawa Jedynego Boga Allaha!

Jako plugawi niewierni nie mamy prawa ich na to narażać!”

Natomiast egotyczny ignorant, samozwańczy obrońca uciśnionych, hipokryta i egoista, nie posiadający elementarnej empatii dla kultury, której nie zna i nie rozumie, z europejskimi klapami na oczach – będzie bawił się w Zbawiciela.

Wszystko po to aby zaspokoić swoje wiecznie głodne ego!

   Jestem empatką. Niestety…

Współodczuwam z ojcem, który w popłochu opuszcza kraj ogarnięty wojną, z dzieciątkiem na rękach.

Współczuje dzieciątku, któremu ten sam tata fizycznie i psychicznie szlachtuje główkę, kiedy w kraju panuje pokój.

Współodczuwam ze wszystkimi muzułmankami, których skwaszone, wykończone twarze obserwuję w 5 gwiazdkowych resortach tropikalnych.

Siedzą pod parasolami, pocąc się w kokonach, jakimi muszą się owijać, aby nie obrazić Boga.

Współczuje ich mężom, samotnie kąpiącym się w oceanie, w krótkich szortach w palemki.

Współczuję kobietom, które zostały skatowane lub oblane kwasem przez gorliwych uległych.

Współczuję ignorantom, wierzącym w swój altruizm i pokój na świecie, dla których świat to ich własne, bezpieczne miasto. Którzy nie odróżniliby ofiary od ortodoksyjnego, gotowego na „śmierć męczeńską” wojownika Świętego Islamu.

Współczuję wszystkim tym, którzy w swym egotyzmie nie rozumieją potęgi kultu, oraz ich ofiarom wyzywanym od rasistów, ksenofobów i nietolerancyjnych prostaków.

Europejskim, krótkowzrocznym ignorantom-hipokrytom sugeruję raczej przygarnąć psa.

Pieska można karmić, głaskać i da się go wychować. Da się go przystosować do życia na naszych zasadach. Żeby nie robił na dywan. Żeby nie gryzł. Żeby nie kradł. Nawet gdy jest doświadczony przez życie, miłością i sercem można pokonać w nim agresję. Tego jesteśmy w stanie dokonać.

Nie zdołamy jednak zrobić tego z Tygrysem wyjętym z dżungli, czy krokodylem odłowionym ze swego naturalnego środowiska. Niezależnie od stosowanych metod. Niezależnie odd tego jak dużo będzie kija i jak dużo marchewki. Przy pierwszej okazji zaatakuje, bo taka jest jego natura.

Czy można winić za to tygrysa? Czy można mieć pretensje do krokodyla?

Nie. Nie można. Ale można, a nawet należy pozwolić im żyć w ich własnym świecie. Z dala od naszego podwórka.

Dla dobra obu stron.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” saved_tabs=”all” global_module=”697″ src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/11/Zrzut-ekranu-2015-11-04-12.51.25.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”fade_in” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”on” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ parallax_1=”off” parallax_method_1=”off”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_team_member admin_label=”Fractal” name=”Fractal” image_url=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/FullSizeRender.jpg” animation=”off” background_layout=”light” header_font_size=”18″ body_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” position=”Autor Niepokorny” saved_tabs=”all”]

[/et_pb_team_member][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ specialty_columns=”2″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Podróżnik zamieszkujący różne rejony świata.
Producent muzyczny, filmowy i teatralny.
Autorka tekstów w wielu językach.
Studentka medycyny komplementarnej.
Niedyplomowany psycholog.
Przenikliwy obserwator. Połykacz wiedzy.

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_social_media_follow admin_label=”Przyciski społecznościowe” link_shape=”rounded_rectangle” background_layout=”light” url_new_window=”off” follow_button=”on”] [et_pb_social_media_follow_network social_network=”facebook” url=”https://web.facebook.com/NiepoprawniPolitycznieOfficial/?ref=bookmarks” skype_action=”call” bg_color=”#3b5998″] facebook [/et_pb_social_media_follow_network][et_pb_social_media_follow_network social_network=”twitter” url=”https://twitter.com/NiepoprawniPol” skype_action=”call” bg_color=”#00aced”] Twitter [/et_pb_social_media_follow_network] [/et_pb_social_media_follow][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider admin_label=”Separator” color=”#999999″ show_divider=”on” divider_style=”solid” divider_position=”top” divider_weight=”1″ hide_on_mobile=”on”] [/et_pb_divider][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_dpfullwidth_blog admin_label=”DP Fullwidth Blog” saved_tabs=”all” title=”Fractal – wszystkie teksty” fullwidth=”on” include_categories=”20″ show_title=”on” lightbox=”off” custom_url=”off” show_date=”on” show_excerpt=”off” arrow_placement=”on” background_layout=”light” auto=”on” auto_speed=”3000″] [/et_pb_dpfullwidth_blog][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_dpfilterable_blog admin_label=”DP Filterable Blog” fullwidth=”off” include_categories=”7,3,4,6″ show_title=”on” lightbox=”off” custom_url=”off” show_categories=”on” show_date=”off” show_excerpt=”off” show_more=”off” show_pagination=”on” background_layout=”light” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” posts_number=”4″ saved_tabs=”all”] [/et_pb_dpfilterable_blog][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

66 thoughts on “Rasisto, ksenofobie! Ta odezwa jest do ciebie!

  1. Tak bardzo dobrze napisane i wszyscy powinni to przeczytac kilka razy wlasnie tak sie dzieje w krajach bo nikt teraz nic nie czta i nie bierze sobie do serca co moze sie stac z nami wszystkimi To smutne ze teraz pokolenie nie patrzy w przyszlosc tylko widzi swoj czybek nosa

 1. Co za tendencyjny artykuł
  Wesole rodzinki… zywcem z książeczek dla jehowych….
  A usmiechnieta pani za kierownicą zostalaby wychlostana lub poszla siedziec !
  Tendencyjnosc artykulu az gryzie w oczy!

  1. Tommy – powiedz, ze to żart bo nie wierzę że można być tak ograniczonym! Albo nie umiesz czytac albo umiesz ale nie rozumiesz co czytasz!
   Wydrukuj sobie ten text i przeanalizuj po wielokrotnym przeczytaniu – może wtedy ” dotrze”
   Niezamowite! Gdyby za głupote karali , siedziałbyś jak nic!

 2. Jak tak Jesteś za nimi to zapraszam jedź sobie do nich. Nie będzie mnie lewactwo pouczać co jest lepsze dla mnie. Na szczęście Europa się budzi i już niedługo odeśle się ich gdzie ich miejsce. Dobrze że że zmianą rządu skończy się ta załamana poprawność polityczną. Wasz czas minął…

  1. Pan wybaczy moją bezpośredniość,ale „lewackie ścierwo”,o którym Pan wspomina,pozbawiło Polskę suwerenności, głównie ponieważ kraj pełen jest głupków,potrafiących przeczytać jedynie nagłówki. Pozdrawiam.

 3. Bez sensu. Tekst za długi. To po pierwsze. Dzisiaj nie ma czasu na czytanie takich elaboratów. Trzeba się było postarać i od razu napisać, o co CI chodzi. Najlepiej w pięciu punktach. Albo zrobić jakieś Top 10 czy coś, żeby łatwiej było ogarnąć. Po drugie, niepoprawny – nomen omen – politycznie. Dla jednych, i drugich zresztą. Czyli świadczy o braku Twojej dojrzałości Fractal, która powinna się przejawiać, jak wiadomo, w postrzeganiu binarnym. Poza tym tekst jest przewrotny, a to wprowadzanie czytelników w błąd, co świadczy o braku do nich szacunku. Popraw się Fractal, bo, jak widzisz, to wywołuje, zrozumiałą w takiej sytuacji, irytację.
  A tak między nami – dziękuję, bardzo zdrowe spojrzenie (jeśli mogę sobie pozwolić na osobistą opinię). Interesujący pomysł na tekst. I podoba mi się analogia z ostatnich wersów.
  Trzymaj się ciepło.

  1. Tak — bo porównywanie innych nacji do zwierząt ma w Europie długą tradycję. Dobrze jest nawiązać to takiego dziedzictwa kulturowego. Kiedyś był żyd-wsza, dzisiaj muzułmanin-krokodyl.

   To jest dokładnie to czego potrzebujemy w XXI wieku.

   1. Z całym szacunkiem,nie celuję w czytelnika gustującego we fraszce lub głębi wypocin „dziennikarzy” portali plotkarskich.
    Nie jestem wystarczająco dojrzała aby nauczać czołomłotów,którzy pomiędzy „Taniec z gwiazdami” i „Dlaczego ja?” nie mają czasu na przeczytanie średnio długiego tekstu,gdyż oglądają także reklamy.
    Za to przepraszam.
    Nie wyczerpałam powyższego tematu nawet w połowie,to jedynie wierzchołek góry lodowej.
    Argh,jestem pełna współczucia dla umysłów nie radzących sobie z sarkazmem,metaforą,ironią itd.,jednak nie zamierzam brać odpowiedzialności za to upośledzenie.

 4. Oczywiście dużo prawdy w tym tekście, ale jego bezsens pojawia się na końcu: nie oswisz krokodyla, pozwól mu żyć w jego naturalnych warunkach.
  Chciałam zauważyć, że my ich do siebie nie zapraszamy, nie ściągamy siłą i nie chcemy zmieniać. To oni pchają się do nas, narzekają na naszą kulturę, z której wybierają tylko to co im pasuje – zasiłki i jeszcze chcą narzucać swoje zasady.
  Niech zostaną u siebie i żyją jak chcą.

  1. Internautko,kompletnie nie rozumiesz polityki zachodniego świata. Gdyby nikt ich tu nie zapraszał,nie byłoby ich tutaj.
   Patrzysz na swoje podwórko przez dziurkę od klucza,a tymczasem ogromna część choćby Brytyjczyków uważa,że w naszym obowiązku jest ratować tych „biednych ludzi”poprzez wpajanie zacnych,zachodnich wartości.
   Są oni przekonani o własnym altruiźmie i chętniej na granicy zobaczą muzułmanina,niż np. Polaka 🙂

   1. Podobno mamy demokrację. Więc (podobno) nasze rządy są wybrane przez nas i reprezentują (podobno) nasze interesy. A jednak dobrowolnie (referendum, pamiętasz?) wstąpiliśmy do unii której władze nie są przez nas wybieralne. Władze unii wybierają się same, z pomiędzy siebie. Więc do kogo pretensje? To władze wybrane (podobno) przez nas, postanowiły nie egzekwować postanowień konwencji genewskiej i protokołu nowojorskiego, dobrowolnie rezygnując z możliwości zatrzymania ich poza własnymi granicami do czasu chociażby weryfikacji kto z nich to uchodzący przed śmiercią chrześcijanin, kto jest muzułmaninem jadącym na zasiłek, a kto jest islamistą w drodze na wieczność numerków z hurysami. To nie my zapraszamy krokodyle? To ludzie wybrani przez nas. Ludzie których nie rozliczamy. Czyli czyja to w końcu robota? Bo na mój rozumek nasza. Zgadzając się na życie w tworze rządzonym przez ludzi których nie możemy ani odwołać ani rozliczyć, to my zaprosiliśmy krokodyle. Nie protestując, nie dając usłyszeć swojego głosu.

 5. Z tego co zrozumiałem puentą artykułu jest, że muzułmanin to dziki krokodyl i w jego naturze jest mordować białych chrześcijan.

  Tylko po co wypisywać tyle bełkotu, aby pod koniec zjechać do poziomu propagandy sprzed niemal stu lat?

 6. Zgadzam sie z Internautka. Przeciez nikt tu ich nie zaprasza. Niech sobie zostana u siebie i zyja jak chca. Chociaz niektore ich zachowania sa po prostu nieludzkie.
  Fraktal, calosc tekstu bardzo przypadla mi do gustu wiec szkoda, ze w zakonczeniu zasugerowalas, ze to Europejczycy nie pozwalaja im zyc w spokoju…
  Pozdrawiam.

  1. Sami nie rozwalili swoich dyktatur. To USA wybrało się do nich na wyprawę łupieżczą rodem ze średniowiecza. Europa ochoczo przytaknęła i w imię niesienia płomienia demokracji nieoświeconym barbarzyńcom wysłała swoje wojska by zabijać w imię pokoju. Nasza armia też tam była. To nasza cywilizacja odpowiada za niesławną arabską wiosnę, która zniszczyła wszystkie świeckie (na miarę tego jak można być świeckim w islamie) dyktatury, w próżni po których powstały wyznaniowe państwa dyszące chętką na dżihad. Nasza robota, nasza odpowiedzialność. Tylko metoda na bicie się w piersi samobójcza, bo przesiedlenie ich do nas nie naprawi tego co my (nasze „demokratycznie” wybrane rządy) popsuliśmy. Ale nas zniszczy. Wedle starotestamentowej sprawiedliwości wszystko gra. Tyle że nie żyjemy w starym testamencie.

 7. Na szczęście większość trzeźwo myślących Polakòw się pod tym tekstem nie podpisze. A ci tak wielbiący muzułmanòw niech do nich jadą a nie zatruwają nas tą porobioną poprawnością polityczną

  1. Idioci, którzy zamiast przeczytać do końca, sugerują się nagłówkami i zdjęciami. Brawo Panie Dexter. Gratuluję inteligencji.

 8. Jaki kurwa jedyny Bog to sa jebane hordy szatańskie do wyciecia, Boğ jest ale wszechmogacy stworzył wszystko, wyslal tu swojego syna Chrystusa a mahomed juz dawno sie smaży w piekle jak zobaczy jakiegos multikuli na terenie Polski to odrazu ma wpoerdol i mam w dupie prawo!!!

 9. Prośba do Autorki tekstu – czy mogłaby Pani opublikować też jego angielską wersję ? W zasadzie znam angielski, ale nie na tyle, żeby w miarę idealnie to przetłumaczyć. Bardzo proszę, jeżeli jest to możliwe. Czemu – ten tekst to wspaniały oręż do otwierania oczu nawet najbardziej zatwardziałym zwolennikom Boga Multi-Kulti w Europie. W tej walce o serca i dusze przyda się każdy dobrze napisany argument.

   1. Również dołączam się do prośby. Nie mam problemów z angielskim, lecz tłumaczenia się nie podejmę. Nie chciałbym by cokolwiek umknęło przez moją nieudolność, a perspektywa którą ukazałaś zasługuje na to by zostać właściwie pokazana większej ilości ludzi.

 10. czytanie ze zrozumieniem tekstu !! ! faktycznie tekst długi , ale warto przeczytać!! zgadzam się w 100%
  dzikie tygrysy tylko w dżungli powinny żyć ! Polska i Europa nie miejsce dla nich !
  Gratuluję artykułu !!

 11. Płonę z dumy i pragnę gorąco pozdrowić wszystkich inteligentnych rodaków,którzy tekst zrozumieli 🙂 Apeluję do Państwa,abyście rozmnażali się w jak największej liczbie,zanim ta druga grupa 😉 przejmie całkowitą kontrolę 😀

  1. No widzisz. Tak grzmisz na ludzi którzy nie rozumieją twojego przesłania – a to właśnie do ich grupy tak naprawdę należysz. Nie zgadzam się z Tobą, ale szanuję umiejętność przedstawienia swojego punktu widzenia – dlatego w ogóle wchodzę w jakąkolwiek dyskusję. Teraz każdy stał się ekspertem w spawie Islamu – trochę to śmieszne, bo większość ludzi (tych którzy zgadzają się z Twoimi poglądami – o ile zrozumieją artykuł) jeszcze niedawno sprawdzała w Googlach jak poprawnie napisać Muzułmanin. Ludzie widzą tylko nagłówki, chwytliwe tytuły – nie rozumieją kontekstu, powtarzają tylko to co mignęło im jako internetowy mem czy drastyczny obrazek. I tak właśnie nakręca się spirala nienawiści spowodowana głupotą. Liczyłabym jednak na zgłębienie tematu i co za tym idzie niezaliczania się do większości głąbów, którzy tego tekstu nawet nie potrafią zrozumieć.

 12. Świetny tekst! Przewrotny, inteligentny, prawdziwy… Niestety,nie każdy jest w stanie go zrozumieć… Szkoda, bo tekst wyraźnie udowadnia, że bez fali hejtu można uzmysłowić sedno problemu. Dziękuje i pozdrawiam

 13. Nie wiem co mnie bardziej przeraża – napływ Muzułmanów do Europy czy fakt, że przynajmniej połowa komentujących nie zrozumiała tego tekstu. Tak czy inaczej bardzo dobrze napisane, chociaż zgadzam się, że odrobinę tendencyjne.

 14. Proszę autorkę o zamieszczenie jakiegoś ostrzeżenia, żeby szanowni czytelnicy nie komentowali zanim nie skończą czytać. Świetny artykuł, a żeby nie wyczuć tego sarkazmu o pobożności muzułmanów w kontekscie rasuzmu europejczykow albo płakać że artykuł za długi (!) to naprawdę trzeba mieć dwucyfrowe IQ.

  1. Taki komentarz powinien zostać usunięty. Myślę, że nie cieszysz się Droga Autorko z pozdrowienia, które przesłał imbecyl powyżej?

 15. Tekst dobry, daje do myślenia. Widzę jeden mały szkopuł, a co z tymi muzułmanami którzy również uciekają od isis, od prześladowań, od biedy? Ja akurat znam takich, czasem pijam z nimi piwo (ale tylko pod dachem bo wtedy Allach nie widzi). Oni sami wiedzą, że stanowią mniejszość.. i czują się z tym mocno nieswojo. Wracając do meritum, to mam wrażenie że połowa komentujących musi być posłami poprzedniej bądź obecnej kadencji, bo nie czyta tego pod czym się podpisuje/wypowiada.

 16. pytanie trochę z innej beczki, ale bardzo zafascynował mnie Pani (Fractal rzecz jasna) opis, czy może mi Pani wytłumaczyć co to oznacza, że jest Pani „niedyplomowanym psychologiem”?

 17. W Danii zapraszają Tygrysy tylko tam każą im sią nauczyć – Jezyka, hymnu, historii itd by cokolwiek dostali.
  : Żaden Tygrys tam nie chce mieszkać.

 18. Tekst zgodny ze mną i dobrze napisany. Komentarze również 😉 . Gratuluję. Oby medialna papka nie uspila nas w ważnym momencie. Pozdrawiam, A.

 19. Hmm, mam mieszane uczucia. Bo, że muzułmanie będą w przyszłości panami Europy, to więcej niż pewne. Tylko że, w odróżnieniu od autorki, uważam, że winni będziemy temu sami. Po prostu Europa się wyludnia i starzeje, więc bez napływowej ludności nie przetrwa. A potem już tylko dalsze skutki: demokratycznie obejmą rządy i wprowadzą swoje prawa. No, ale cóż oni winni, że równouprawnienie i kontrola urodzin w Europie do tego wkrótce doprowadzi? Nie, żebym była przeciw jednemu i drugiemu, sama korzystam, ale jednak w perspektywie trzeba będzie zapłacić. Chyba że rządy Europy naprawdę sprawę demografii przemyślą i stanie się cud wielodzietności. Poza tym należy popierać działalność misyjną religii chrześcijańskich w krajach tradycyjnie muzułmańskich, jeśli nie chcemy by zalał nas islam. No i nie obśmiewać religii u siebie, bo fanatycy są wszędzie, ale to nie wina tej czy innej religii (są tez fanatyczni ateiści – to cecha człowieka – nie wyznawanej ideologii czy religii!). Np. sporo młodych Francuzów przechodzi na islam, szerzą się sekty – to skutek laickiego, a co gorsze, bezideowego wychowania, bo pustka zawsze dąży do wypełnienia.
  Wracając do artykułu, islam został w nim przedstawiony bardzo tendencyjnie. Np. ostatni cytat z Koranu dotyczy wojny obronnej (wypędzajcie, skąd was wypędzili) a wyrwany z kontekstu sugeruje, że muzułmanin ma obowiązek zabijania niewiernych gdziekolwiek ich spotka. To nadużycie! Poza tym jest wiele odłamów islamu i większość jest pokojowo nastawiona także do innych religii. W wielu Państwach Afryki i Bliskiego Wschodu islam i chrześcijaństwo współistnieją pokojowo od długich lat czy wieków. Tak właśnie było do niedawna w Syrii.
  Tzw.”Państwo Islamskie” nie ma nic wspólnego z religią islamu, ponieważ odrzuciło ono autorytety powszechnie uznawane w tej religii. Religijne hasła, to prosty i wygodny sposób werbowania zwolenników poprzez manipulację ich religijnymi uczuciami (ale to tez nie wina religii – każdym pozytywnym uczuciem można manipulować: komunizm „nabierał” ludzi na wrażliwość na krzywdę społeczną i obiecywaną równość i sprawiedliwość). Zawłaszczanie islamu przez ISIS to też świetna metoda zarażania świata strachem i nienawiścią do całego islamu, co powoduje nakręcanie spirali przemocy, której nie będziemy już w stanie powstrzymać. Obawiając się muzułmanów w swoich krajach, będziemy ich izolować, źle traktować, dyskryminować, co spowoduje u nich frustrację i to, że staną się podatni na radykalne idee, więc w efekcie sami uczynimy z nich terrorystów. Czyli woda na młyn ISIS. Zatem, gratulacje, autorko!
  Oczywiście, jest bezsprzeczną (i oczywistą!) prawdą, że muzułmanie (jak wszyscy, także Polacy) będą najszczęśliwsi, jeśli będą mogli żyć szczęśliwie, bezpiecznie i dostatnio u siebie. Proszę bardzo, zafundujmy im to! Jestem za! Tyle że nikt tego teraz nie potrafi sprawić. Jeśli autorka ma pomysł, to niech wyśle listy do wszystkich rządów Europy, Parlamentu Europejskiego a potem zapewne dostanie pokojową nagrodę Nobla. Wtedy pogratuluję już bez cienia sarkazmu. Pozdrawiam

  1. Mama, zgadzam sie w stu procentach. Muszę jednak docenić tekst autorki, intelektualnie daje do myślenia, zwłaszcza w czasach tragicznej powierzchowności i niestety głupoty. Gratuluje.

 20. Ręce mi opadają, jak widzę ludzi, którzy 1) nie wychwycili ironii, 2) nie doczytali do końca, 3) przeczytali tylko nagłówek. Błagam, wypowiadajcie się na dane tematy tylko jeśli się z nimi zapoznacie, nie po jedynie pobieżnym przejrzeniu.
  Swoją drogą, gratuluję artykułu. Świetnie sformułowany, mocno zaznaczający, o co chodzi. Nic dodać, nic ująć.

 21. Świetny artykuł. Szkoda tylko, że tylu Polaków to ignorancji, którym nawet nie chce się doczytać do końca…
  Mimo wszystko gratuluję!

 22. Dziękuję. Za zmuszenie do myślenia. I ukazanie kolejnej perspektywy, bo spojrzenie pod innym kątem pokazuje większy kawałek obrazu, a to zawsze wzbogaca. Nie tylko oglądany obraz, ale i własny. Twój tekst wpłynął na oba. I zamknął mi gębę, pisuję zazwyczaj dosyć długie komentarze, a tutaj zamiast się produkować, słucham ech jakie wzbudziły Twoje słowa w moim umyśle i po raz pierwszy od dosyć dawna nie mam nic więcej do powiedzenia ani do dodania. Dziękuję raz jeszcze.

 23. Łatwo oskarżać będąc anonimowym. Łatwo pisać o sobie „podróżnik” i nazywać siebie Fractal. Przyznaj się, kim faktycznie jesteś przyjacielu. Świat podróżników, pilotów i kulturoznawców jest dość mały w Polsce. Wydaje się, że byłeś przejazdem w Tajlandii, może zahaczyłeś Albanię. I wsio. Nie masz bladego pojęcia o zwykłych ludziach mieszkających w krajach arabskich. No powiedz, w jakim kraju jesteś specjalistą? W jakiej kulturze? Jak się rzeczywiście nazywasz? Masz odwagę mówić bez pseudonimów?
  Podróżniku od siedmiu boleści….

  1. A co dane osobowe mają w ogóle do rzeczy? Zmieniają coś w przekazie? Czy nazwisko i adres powoduje że tekst jest lepszy, bardziej zrozumiały? Nie jesteś na portalu gdzie pisują dziennikarze zobowiązani etyką do bezstronności. (czego i tak nie robią na etykę bimbając). To punkt widzenia do którego wolny człowiek w wolnym kraju ma prawo. Twój komentarz sam sobie jest wystarczającym powodem by każdy mający chęć pisać na kontrowersyjne tematy chciał pozostać anonimowym.

  2. Marek Kamilski? a skąd mam wiedzieć że to prawdziwe imię i naziwsko? Jakieś zdjęcie numer i seria dowodu osobistego? przynależność do parafii? imię ojca i matki?
   koniecznie paszport ze stępelkami gdzie Ty byłeś i co widziałeś plus wykaz zdjęć z wycieczek.
   To sprawi że Twój powyższy komentarz nabierze jeszcze wiekszej mocy sprawczej!
   Dominik bardzo dobrze to ujął – że przez takich jak Ty niektórzy wolą pozostac anonimowi.
   Polecam żebyś nauczył się prowadzić polemikę TY światowcu! od tego zacznij

 24. Nie ze wszystkim się zgodzę w tym artykule, ale bardzo fajnie że problem jest poruszany.
  Mam teź wrażenie że zupełnie osobno przydał by się w tych znerwicowanych i newralgicznych czasach dobry i rzeczowy artykuł o sztuce prowadzenia konwersacji, jak i sztuce prowadzenia sporów.
  Bo jak na mój gust polityczna poprawność niedługo pogrzebie wolność słowa, a ludzie określający się mianem empatycznych i tolerancyjnych działają lepiej niż cenzura za czasów komuny.
  Poruszajmy się w obrębie nastawienia do uchodźców.
  Jeśli ktoś ma zdanie inne niż oni, Ci Tolerancyjni to Oni właśnie – orędownicy pokoju najchętniej wydłubali by oczy.
  Wrzuci się jakiś artykuł do mediów społecznościowych z kontrowersyjną tematyką i od razu w pierwszych komentarzach – rasista, ksenofob, pozbawiony empatii, giń, trzeba cie spacyfikować!!
  Na szczęście w porę przychodzi oświecenie i zbawienie w jednym- czyli Oni!
  Oni was już nauczą że się tak nie mówi na głos!! spacyfikują was i zniszczą wam życie w imię idei, w imie milionów.
  Zanim człowiek zdoła się obronić i wytłumaczyć o co chodzi łatka rasisty i skończonego chu%^$ja już została przypięta! Zanim zdołasz się obronić już zostałeś ukamienowany.
  Niektórzy działają w tej sposób z zamysłem inni kompletnie bezmyślnie.
  Do jednego worka wrzuca się ludzi którzy po prostu zadają otwarte pytania bo nie wiedzą lub mają jakieś obawy z ludźmi którzy mają faktycznie chore i wynaturzone poglądy..
  Ta bezrefleksyjna, bezmyślna ” wrażliwość społeczna” i poprawność polityczna cechująca niektóre osoby sprawia, że nie potrafią odróżnić wilka od owcy.
  A przez ogólny nastrój i wydźwięk komentarzy padajacych z ust Tolerancyjnych ludzie o innych poglądach (szczególnie ci myślący o innych poglądach) przestaną podejmować kontrowersyjne tematy- bo myślący szybko się uczą i nie chcą być ukamienowani.
  A to prosta droga do cenzury, braku jakiegokolwiek dialogu i totalną mono-ideowość.
  W strasznych barwach maluje to naszą przyszłość jako narodu, jak i na szczeblach bardziej podwórkowych :/
  Peace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *