AktualnościPolityka

Jebnij babie dla prezesa. Ziobro cię wypuści!

fot. Hubert Hańcza (za Wyborcza.pl)

Bandzior na wolności!

Robert G. – 32-letni bandzior znany wrocławskiej Policji, który w środę 28. października we Wrocławiu pobił dwie dziennikarki Gazety Wyborczej, Magdalenę Kozioł i Joannę Urbańską-Jaworską właśnie wyszedł na wolność, a wniosek o jego areszt został wycofany. 

Stało się tak po interwencji Prokuratury Krajowej Zbigniewa Ziobry! 

A teraz po polsku – KURWAAAAA!!!! Kibol i kryminalista, który pobił i skopał dwie kobiety, poszukiwany przez Policję oraz społeczność internetową, a nawet kibiców Śląska Wrocław jest na wolności! I to nie koniec!!

Wniosek o jego areszt został wycofany z sądu, bo do prokuratury we Wrocławiu zadzwonił ktoś od Ziobry i kazał skurwiela wypuścić!! Bandytę! Śmiecia bijącego bezbronne kobiety. 

Takie było życzenie PROKURATURY KRAJOWEJ! Nie szefa Pruszkowa, czy bossa z Wołomina, tylko Prokuratora Krajowego! 

To gdzie my kurwa żyjemy?! Nawet Putin jest mniej bezczelny w swoich mafijnych zagraniach. Przynajmniej sprawia pozory…

Ale dlaczego Prokurator Krajowy wypuszcza bandytę? 

Może dlatego, że ten neandertal kopiący leżące kobiety „wykonywał jedynie rozkazy”. Przecież zgodnie z odezwą naczelnika „bronił za wszelką cenę” tradycyjnych wartości.
Dlaczego więc miałby być teraz ukarany? Posłusznych żołnierzy się nagradza – im więcej krwi wroga na rękach, tym bardziej błyszczący medal! 

Jeżeli więc naczelnik wezwał do walki „sól polskiej ziemi”, czyli najbardziej prymitywny odłam pseudo katoli, to muszą mieć oni warunki do pracy.
BHP to podstawa, więc ta decyzja Prokuratury to dla nich sygnał, że są bezpieczni, czyli bezkarni wykonując posłusznie rozkazy. 

Znaczy to, że mogą napierdalać dowolnie i na oślep, byle „w obronie wartości”, a włos im z łysej pały nie spadnie. 

Komunikat do narodu.

Info dla kato-bandyterki jest czytelne – napierdalać dla prezesa do woli – jesteście kryci! 

A dla reszty społeczeństwa? Przecież to wygląda, jak prowokacja! W kraju się gotuje, a władza zamiast łagodzić nastroje dolewa do ognia nie oliwy, a paliwa lotniczego z domieszką uranu! 

Jaki z tego wniosek? 

Ten konflikt jest im na rękę! Z jakiegoś powodu płonąca Polska jest dla nich lepsza, niż względny spokój z pandemią w tle, której nikt nie ogarnia i zrujnowaną gospodarką. 

Jedno jest pewne – dla władzy każdy, kto przed nią nie klęczy jest przeszkodą, którą będzie zwalczać wszelkimi metodami. Nawet rękami bandytów. 

Dla władzy te sto tysięcy ludzi, które przeszło wczoraj ulicami Warszawy i kolejne tysiące w całej Polsce, to wrogowie systemu, z którymi mogą się rozprawiać brunatne koszule. 

Co dalej?

Jeżeli powody dla których duża część narodu poderwała się z letargu dla całej reszty nie były dostatecznym argumentem by dołączyć, to postawienie się Prokuratury (na polecenie naczelnika) po stornie bandytów powinno przelać czarę goryczy. 

Jeżeli władza chroni bandytów, znaczy że sama jest władzą bandycką! 

I nie ma w tej chwili znaczenia, czy zgadzamy się z Panią Lempart i jej lewicującymi postulatami. Nie ma też znaczenia, co myślimy o aborcji eugenicznej czy też tej na żądanie.

Teraz jest to już nie walka o skrawki wolności, ale walka Narodu z bandytami.

Teraz łatwo jest stanąć po właściwej stronie. 

Źródło: https://wyborcza.pl/7,75968,26465650,wladza-zacheca-do-bicia-dziennikarzy-oswiadczenie-redakcji.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy 

What's your reaction?

Excited
2
Happy
0
In Love
0
Not Sure
3
Silly
1
Alex R.
Humanista. Kapitalista. Ateista. Od lat związany z biznesem, reklamą, marketingiem i Public Relations. Entuzjasta nowych technologii i zdrowego trybu życia. Miłośnik zwierząt. Sportowiec-amator. Pragmatyk, przeciwnik kościoła katolickiego i innych sekt. Wolnościowiec.

    You may also like

    Leave a reply

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    More in:Aktualności