[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

KILKA SŁÓW WSTĘPU

Ledwo przysechł mój tekst o hipokryzji pseudo tolerancyjnych, a już jego pośredni bohaterowie popisali się w Paryżu.

Nie musieliśmy długo czekać.

Pamiętam jak w ubiegłym roku stałam na Champs Elysees(Pola Elizejskie) tuż przed

sylwestrowym odliczaniem. Wokół tysiące ludzi. Tysiące nacji z całego świata. Wszelkie możliwe kolory skóry. Aż tu nagle dudniący huk męskich okrzyków!
Duża grupa dynamicznie skanduje:
„La ilaha illa Allah, Muhammadun Rasulullah!!!!!!”
(Nie ma boga poza Allahem, Mohamed jest jego wysłannikiem. Przyp.-red.)

Kiepski, rozczarowująco ubogi pokaz laserów, tłoczące się masy ludzkie, denny LED na łuku triumfalnym i znowu! Huk kolejnej, dużej grupy, gdzieś z tylu!
Później z przodu : „La ilaha illa Allah, Muhammadun Rasulullah!!!!!” Nic dodać, nic ująć – romantyczny sylwester w Paryżu, wprost z amerykańskich filmów…

Patrzę znacząco na swoich kompanów. Żartujemy, że w razie eksplozji kierujemy się w uliczkę po prawej. Śmiejemy się, że biegniemy po pierwszym „Allah Akbar”. Jednak w głębi duszy każdy z nas odczuwa prawdziwy niepokój i nie ma w tym nic zabawnego.
Strzelają ubogie, francuskie fajerwerki, korek od szampana… Wszyscy życzą sobie szczęśliwego nowego roku. Silne, hermetyczne grupy muzułmanów pozdrawiają swojego potężnego boga. Ich głos wyróżnia się intensywnością pośród szczęśliwych owiec.

Nurt ludzkich ciał porywa nas do postoju taksówek. Sylwester w Paryżu zaliczony.

Wkrótce później dowiadujemy się o incydencie w redakcji Charlie Hebdo, gdzie „wandale nieznanego pochodzenia zniszczyli drzwi wejściowe, a przy okazji zabili kilka osób”.
No cóż, dziennikarze francuskiego magazynu urazili czyjeś uczucia religijne. Powinni byli ukorzyć się przed potęgą Allaha, zamiast się z niego natrząsać…

Ta religia żąda krwi niewiernych i sarnookie dziewuszki w chustach na głowie tego faktu nie zmienią ! Tego faktu nie zmieni także Twój muzułmański kumpel czy chłopak, który jest super facetem, tyle tylko, że co chwilę się modli.

Krew niewiernych będzie się lała, dopóki istnieje islam, a kazdy kraj, który tego nie zrozumie, zapłaci krwią swoich obywateli.

Ale czy naprawdę cała mafia europejska tego nie rozumie?

Myślę, że absolutnie każdy przywódca narodu, który szeroko otworzył swoje granice dla muzułmanów doskonale o tym wie! Myślę, że każdy z nich mógł zatrzymać napływ muzułmanów, już przy pierwszym ataku religijnym na zwykłego obywatela. Każdy z nich, moim zdaniem, wiedział doskonale, że to dopiero początek.

HISTORIA ATAKÓW „TERRORYSTYCZNYCH”

Nauczona doświadczeniem opartym o fakty historyczne, słysząc o ataku terrorystycznym, natychmiast staram się analizować co dzieje się wokół tego ataku.

I tak…

1) Bang! Płonie niemiecki parlament.
„Jakiś szaleniec – magik podpalił kilka sal jednocześnie”.
Przypadkowo w chwilę później pan Hitler zostaje wyniesiony na wyżyny władzy w Niemczech.

2) Bang! Prezydent Kennedy nie żyje.

Zastrzelił go szaleniec – magik, którego kule potrafią świstać z wielu kierunków jednocześnie!
J.F.Kennedy ostrzegał przed tajnymi stowarzyszeniami, a na domiar złego nie chciał dopuścić do rozpasania banku federalnego.
Przez przypadek jego następca nie miał nic przeciwko.

3) Bang! Wali się WTC. Giną tysiące ludzi.

Szaleńcy – terroryści (magicy) porywają trzy samoloty, choć słabo potrafią pilotować nawet awionetki. Długo latają na najbardziej strzeżonej przestrzeni powietrznej świata, po czym z precyzją chirurga uderzają w trzy budynki, przy jednym z nich nie pozostawiając nawet wraku.
Wkrótce później Ameryka przypadkowo zaczyna ssać ropę w krajach, z którymi terroryści-magicy nie mają zbyt wiele wspólnego.
Na szczęście opinia publiczna się nie zorientowała, ponieważ Arab to Arab.

Takie przykłady można mnożyć !

W każdym z tych przypadków doszło również do masywnego zaniedbania, może inaczej – zaniechania! Zaniechania ze strony władz poinformowanych o niebezpieczeństwie…

Psychopaci istnieją na świecie. Czasem zdarzy się socjopata, który bierze do ręki broń i strzela do kogo popadnie. Natomiast aby przygotować większą…”imprezę”, na to potrzeba środków, znajomości, strategii! Kontaktu.
Terroryści nie komunikują się za pomocą gołębia pocztowego. Oni komunikują się tak samo, jak pedofile – korzystając z internetu. Oni komunikują się w swoich dzielnicach, kościołach, mailowo oraz telefonicznie.

Czy służby specjalne wtedy śpią?

Czy gdyby ubodzy orto-chrześcijanie zaczęli spotykać się na codziennych modlitwach/ kazaniach, a przy okazji często gwałcili nie-chrześcijanki, od czasu do czasu obcinając muzułmańską lub czarną (dla zasady) głowę, byliby masowo przyjmowani do bogatych krajów arabskich?
Czy służby ochrony ich własnych krajów pozwoliłyby istnieć i rozwijać się takim formacjom?

 

SKĄD MUZUŁMANIE W EUROPIE?

To jest pytanie, które ignoruje większość ludzi. Wszyscy chcemy wierzyć, że ta ortodoksyjna nacja pojawiła się na naszych ziemiach przypadkowo. Dla zasiłków.
Z nacji całego świata, akurat muzułmanie masowo napłynęli do Europy.
Zwykły zbieg okoliczności. Nie ma się czym przejmować.

Prawda jest jednak inna. Bardziej oczywista. Każdy naród ma swoją tanią siłę roboczą.

W USA są to Meksykanie.
Singapur – Hindusi .
Tajwan- Filipińczycy (do czasu).
Polska- Ukraińcy.
Anglia- Polacy.
Itd.

Tania siła robocza są to ludzie, którzy w poszukiwaniu utrzymania, ciężko pracują w kraju bogatszym od tego, z którego sami pochodzą.
Emigranci szukający lepszego bytu. To ma sens. Obywatele mojego dobrze prosperującego kraju nie chcą piastować pewnych „niegodnych” stanowisk. Żądają wysokich stawek.

Zapraszam zatem obywateli ubogich krajów, którzy chętnie będą wykonywać prace, na dodatek za znacznie niższe wynagrodzenie. Logiczne.

Dlaczego w takim razie bogatych krajów europejskich nie oblegają w tej chwili masy:
– dość prymitywnych, acz pokojowo nastawionych Chińczyków?
– napastowanych przez Chiny ubogich obywateli Tybetu?
– wesołych i muzykalnych Filipińczyków?
– zdolnych i chętnych do asymilacji obywateli Europy wschodniej, oraz Azji większej?
– nawet ubogich obywateli krajów Ameryki południowej?

Ponieważ wstęp do Europy jest dla nich z formalnego punktu widzenia niezwykle utrudniony. Dla muzułmanów nie.

Dlaczego z ust obywateli Wielkiej Brytanii można usłyszeć:
„Zabierzcie stąd polskie ścierwo! Jest ich za dużo ! Odbierają nam pracę, bo chce im się pracować tanio!”?

Nie można natomiast usłyszeć: „zabierzcie stąd muzułmańskie ścierwo! Oni odcinają nam głowy, gwałcą nasze kobiety, podkładają bomby i zakazują spożywania pork!”?

Ponieważ właśnie w ten sposób są indoktrynowani przez władzę !

Ale dlaczego Europejskiej władzy tak bardzo zależało, aby zaludnić Europę muzułmanami?!
Skąd aż tylu muzułmanów? Dlaczego akurat muzułmanie?

Siedzę i myślę, przeglądając sterty materiałów… Zaglądam w karty historii… Zaglądam do Koranu…czytam hadisy… Przeglądam machlojki watykańskie… Studiuję machlojki światowych banków… Nawet zaglądam w biografię Rothschild’a !
W desperacji zerkam do przepowiedni światowej sławy jasnowidzów, którzy solidarnie, jak jeden mąż powtarzają, że Europa będzie muzułmańska, a „Antychryst” nadejdzie ze wschodu!

Po co Europie muzułmanie…? Co oni mają takiego, czego nie mają inne nacje…?

I nagle dociera do mnie, że tylko muzułmanie posiadają tak wielką determinację w zabijaniu! Tylko oni, od najmłodszych lat są tak silnie indoktrynowani ku religii, która mówi „zabij niewiernego”!
Tylko oni nie odczuwają oporu przed zatopieniem noża w gardle zwierzęcia, bądź… drugiego człowieka!
Ich religia jest silniejsza, niż zdrowy rozsądek i garstka wiernych, którzy żyją sobie spokojnie zupełnie tego faktu nie zmienia! Ich święte prawo mówi „żeń się i rozmnażaj!”.

Europejscy socjolodzy informowali o tym masowo wiele lat temu. Wiedziałam o tym ja. Wiedzieliście o tym wy. Władze europejskie doskonale o tym wiedziały!
Czas przestać udawać, że było inaczej. Czas przestać udawać, że problem nie istnieje, kiedy chwilowo nie wybucha żadna bomba! Lub kiedy kolejny „niewierny” nie kończy na intensywnej terapii po spotkaniu ze sługą Allaha!

Polityka wielkich przywódców wybiega daleko w przyszłość. Kiedy Ty myślisz w perspektywie kolejnych kilku miesięcy, góra lat, przedstawiciel wielkiej polityki myśli w perspektywie dekad !
„Władcy Europy” doskonale wiedzieli co się stanie. Na koniec, psim swędem przemycali dodatkowe kilkaset tysięcy muzułmanów
miesięcznie! Nie, nie podano tego w wiadomościach.
MAKABRYCZNE WNIOSKI.

Skoro więc to władze uczestniczą w tym procederze, skoro wiemy, że z pełną świadomością, mając do wyboru wszelkie nacje świata, zaludniły one Europę muzułmanami, należy zadać pytanie – dlaczego?

A może oni po prostu realizują plan, który wymaga absolutnego posłuszeństwa, rozpasanych w wolności obywateli Europy? Może oni po prostu chcą wprowadzić zmiany, które są możliwe jedynie, kiedy będziesz się bał?

Adolf Hitler w barbarzyński sposób zmierzał do scentralizowania władzy w Europie.
Dlaczego władcy-marionetki, tacy jak Angela Merkel mieliby chcieć czegoś innego?
A może tak stworzyć jedną armię? A może tak stworzyć jeden rząd Europejski? A może tak odebrać krajom unijnym suwerenność przekonując, że to dla ich dobra ?
Ale jak to zrobić?
Te kraje z uporem maniaka trzymają się swojej suwerenności, chcą być niezależne!
Formują grupy nacjonalistyczne! Próbowaliśmy. Kryzys nie pomógł. Straszenie Rosją nie pomaga ! Te kraje wciąż uparcie proklamują patriotyzm ! Nie chcą się poddać.
A może tak ich wszystkich wystraszyć? Wystraszyć ich śmiertelnie! Sprawić, że będą żądni zemsty, za cenę ograniczenia swobód obywatelskich. Nawet za cenę centralizacji władzy.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/zamachy-w-paryzu-eksperci-o-tym-jak-zapobieczamachom-w-polsce,595017.html

Ale jak to zrobić ?

Przecież nie naciągniemy na twarze kominiarek i nie zaczniemy do nich strzelać. A może by tak użyć innego narzędzia zbrodni i terroru? Np. sciągnąć potężną grupę zabójczych zombie i niech oni wykonają całą brudną robotę?

– A co jeśli oni się u nas ucywilizują?

– Wybierzmy taką nację, która nienawidzi naszej kultury i nigdy nie zasymiluje się z mieszkańcami naszych ziem!

– Ale dlaczego ta nacja miałaby się tu osiedlać, skoro nas nienawidzi?

– Ponieważ damy im zasiłki oraz wolną rękę w robieniu wszystkiego, na co mają ochotę, włącznie z narzucaniem praw swojej religii Europejczykom. Wstrzyknijmy ich jak wirusa i niech się mnoży. Niech żyje własnym życiem.

Pstryk!

 

OBY TO BYŁ TYLKO SEN!

Chciałoby się obudzić z tego strasznego snu, prawda? Uznać wszystko za zbyt daleko posuniętą tezę. Ale to już się wydarzyło. To się dzieje naprawdę i moim skromnym zdaniem, na zamknięcie granic jest już za późno.

Liczba muzułmanów w Europie jest obezwładniająca. Ich wola prokreacji również znacznie przewyższa naszą.

Na to powinien odezwać się kolejny głos z końca sali obrad:

– „A co jeśli stracimy kontrolę nad ich ekspansją? Jeśli liczebnie zaczną przewyższać Europejczyków? Co jeśli Europejki zaczną się z nimi rozmnażać i przechodzić na islam?”

– Wtedy założymy turbany i będziemy rządzić Euro-muzułmanami.

Indoktrynacja katolicka dawno straciła swoją moc! Chrześcijanie stali się irytująco liberalni. Coraz ciężej nimi sterować. Wspaniałe efekty działań Świętej Inkwizycji, a nawet Krzyżaków to już przeszłość.
Czas na nową, ogłupiającą religię! Potomkom naszych dynastii, będzie znacznie łatwiej rządzić, dzielić i kontrolować.

 

FAKTOR LUDZKI.

Niewiele zmieniło się na przestrzeni ostatnich kilkuset lat. Europa Wschodnia (Słowianie) wciąż jest wciśnięta pomiędzy dwa kolosy – Niemców z nazistowskimi ciągotkami z zachodu oraz komunistycznego, radzieckiego niedźwiedzia ze schodu.

A jednak w samej tylko Polsce, poza rządem europejskich sługusów, którzy zgodziliby się dokładnie na wszystko, za ochłap z pańskiego stołu, istnieje także faktor ludzki.

To jesteście WY.

Zwykli ludzie, którzy chcieliby żyć sobie godnie i spokojnie, ze swoimi rodzinami. Ludzie, którzy nieśmiało marzą, aby choć raz w życiu dokonać czegoś wartościowego. Ludzie, którzy oburzają się na wieść o zbrodni. Ludzie, którzy pomimo zmęczenia życiem, jakie im zaserwowano, potrafią masowo wyjść na ulice swoich miast i donośnie krzyknąć „Dosyć!”.

Polska była już kiedyś potęgą europejską !

Choć system szkolnictwa nie przykładał się zbyt mocno, aby obudzić w nas dumę narodową i patriotyzm, a okres świetności Polski był omawiany niezwykle oględnie na lekcjach historii.

Polska była kiedyś potęgą Europy!

I nadchodzi czas na rozdział drugi!

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” saved_tabs=”all” global_module=”697″ src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/11/Zrzut-ekranu-2015-11-04-12.51.25.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”fade_in” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”on” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ parallax_1=”off” parallax_method_1=”off”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_team_member admin_label=”Fractal” name=”Fractal” image_url=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/10/FullSizeRender.jpg” animation=”off” background_layout=”light” header_font_size=”18″ body_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” position=”Autor Niepokorny” saved_tabs=”all”]

[/et_pb_team_member][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ specialty_columns=”2″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Podróżnik zamieszkujący różne rejony świata.
Producent muzyczny, filmowy i teatralny.
Autorka tekstów w wielu językach.
Studentka medycyny komplementarnej.
Niedyplomowany psycholog.
Przenikliwy obserwator. Połykacz wiedzy.

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_social_media_follow admin_label=”Przyciski społecznościowe” link_shape=”rounded_rectangle” background_layout=”light” url_new_window=”off” follow_button=”on”] [et_pb_social_media_follow_network social_network=”facebook” url=”https://web.facebook.com/NiepoprawniPolitycznieOfficial/?ref=bookmarks” skype_action=”call” bg_color=”#3b5998″] facebook [/et_pb_social_media_follow_network][et_pb_social_media_follow_network social_network=”twitter” url=”https://twitter.com/NiepoprawniPol” skype_action=”call” bg_color=”#00aced”] Twitter [/et_pb_social_media_follow_network] [/et_pb_social_media_follow][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider admin_label=”Separator” color=”#999999″ show_divider=”on” divider_style=”solid” divider_position=”top” divider_weight=”1″ hide_on_mobile=”on”] [/et_pb_divider][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_dpfullwidth_blog admin_label=”DP Fullwidth Blog” saved_tabs=”all” title=”Fractal – wszystkie teksty” fullwidth=”on” include_categories=”20″ show_title=”on” lightbox=”off” custom_url=”off” show_date=”on” show_excerpt=”off” arrow_placement=”on” background_layout=”light” auto=”on” auto_speed=”3000″] [/et_pb_dpfullwidth_blog][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_dpfilterable_blog admin_label=”DP Filterable Blog” fullwidth=”off” include_categories=”7,20,3″ show_title=”on” lightbox=”off” custom_url=”off” show_categories=”on” show_date=”off” show_excerpt=”off” show_more=”off” show_pagination=”on” background_layout=”light” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” posts_number=”4″ saved_tabs=”all”] [/et_pb_dpfilterable_blog][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

5 thoughts on “W tym szaleństwie jest metoda!

 1. Trudno nie zgodzić się z autorem – szczególnie w świetle pomysłów rodzących się w głowach tych idiotów w Brukseli (inaczej ich nazwać nie sposób). Aby zapobiec w przyszłości takim zamachom chcą… UWAGA. Ograniczyć legalny dostęp do broni dla obywateli.
  Pozwólmy obie na eksperyment myślowy – jak by przebiegał ostatni zamach gdyby nie miał miejsca w Paryżu tylko gdzieś np. w Texasie? Ile osób zabili by terroryści zanim sami zostaliby zneutralizowani przez jakiegoś „rednecka” noszącego przy sobie giwerę?
  Pod podanym linkiem znajduje się petycja do PE w tej sprawie. Mając na względzie bezpieczeństwo własne nie można dotego dopuścić.
  https://www.change.org/p/council-of-the-european-union-eu-you-cannot-stop-terrorism-by-restricting-legal-gun-ownership?recruiter=3319283&utm_source=share_for_starters&utm_medium=copyLink

 2. @wojtek – nie trzeba eksperymentu myślowego: „Two gunmen were shot dead by police on Sunday night after opening fire on a “draw the prophet Muhammad” contest in Garland, north-east of Dallas, Texas”
  http://www.theguardian.com/us-news/live/2015/may/04/two-gunmen-shot-dead-in-texas-outside-muhammad-cartoon-exhibition-rolling-coverage

  @Fractal – ciekawy art, podoba mi się kontekst historyczny, ale brakuje mi wzmianki o operacji Gladio – daje to pojęcie do czego mogła posunąć się 'władza’ kilkadziesiąt lat temu. Podejrzewam że teraz może być tylko gorzej…

  1. @quack – Wiem o tym stąd zresztą przytoczony Texas 😉 – ale durne lewactwo szału dostaje na myśl o silnym, uzbrojonym Narodzie broniącym własnej Ojczyzny i kultury. Ich zdaniem państwo ma zapewnić bezpieczeństwo – a przecież państwo to My – Pan, Pani… o i tamta Pani też. Przepisy dają nam prawo do obrony…ale nie dają narzędzi aby to prawo egzekwować.
   A jeszcze większej wścieklizny lewactwo dostaje na myśl o państwach narodowych w szczególności monoetnicznych. Naprawdę Bogu dzięki za przykład europejskiej solidarności z Jałty i Poczdamu i prawie 50 lat „współpracy” z braćmi ze wschodu – bo gdyby nie to to i u nas byłoby równie „kolorowo” i ciekawie co we Francji, Anglii,Belgii, Szwecji itd.

  2. Jak wspomniałam, tego typu fakty można mnożyć…
   Tak…Roberto Calvi popełnił samobójstwo w niewyjaśnionych okolicznościach- przed samobójstwem związał sobie ręce 🙂
   I ciężko coś takiego wyjaśnić. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *