27.10.2015, 10:34

Regulamin Serwisu NiepoprawniPolitycznie.com

 1. Wszystkie treści przedstawione w Serwisie przez Zespół Redakcyjny są prywatnymi opiniami ich autorów. Pisane były na podstawie zebranej samodzielnie wiedzy z weryfikowanych wielokrotnie źródeł. Jednakże nie ma 100% pewności, że wspomniane źródła były nieomylne.

 2. Treści artykułów zawierają często wątki kontrowersyjne, przez część odbiorców mogące być uznane za obraźliwe, czy zawierające znamiona nietolerancji. W naszej opinii są one jednak wyrazem wolności słowa, a ich intencją nigdy nie było obrażanie żadnej z grup społecznych, czy narodowościowych, żadnej mniejszości, czy żadnej religii. Nie nakłaniamy do nienawiści, przemocy, lub wykluczenia. Przedstawiamy świat takim, jakim go widzimy. Przedstawiamy ludzkie zachowania takimi, jakie są. Jeżeli niektóre zostaną uznane za ekstremalne i wzbudzać  będą skrajne emocje, nie jest to winą autora, a podmiotu opisanego w treści.

 3. Czytanie serwisu jest prawem każdego internauty. Nie obowiązkiem. Jeżeli treści na nim zawarte obrażają Cię – nie kontynuuj czytania, nie wracaj na tę stronę, a nikt nie będzie się czuł pokrzywdzony. Wolność Słowa jest naszym prawem. Jest naszym domem.
  A w naszym domu panują nasze zasady, których goście muszą się twardo trzymać. W innym wypadku przestają być gośćmi, a stają się intruzami.


 4. W sekcji „Listy od Was” publikowane są treści nadesłane przez czytelników bez jakiejkolwiek ingerencji redakcji. Tym samym redakcja nie ponosi za nie jakiejkolwiek odpowiedzialności. Zarówno sama treść, jak i forma, w tym błędy językowe, ortograficzne, stylistyczne, czy interpunkcyjne są odpowiedzialnością ich autora.

 5. Warunkiem opublikowania w Serwisie treści nadesłanej przez czytelnika jest nadesłanie go do nas mailem i podpisanie go prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Najbardziej wartościowe treści będą przez nas opublikowane na stronie głównej serwisu.

 6. Wszystkie nadesłane do serwisu i Zespołu Redakcyjnego treści nie są obciążone prawami autorskimi i Serwis nie ponosi w związku z nimi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej, czy finansowej. Serwis nie płaci za nadesłane materiały, zatem ich nadsyłanie nie może być traktowane jako forma zarobku. Treści publikowane są pro bono przez serwis na wyraźne życzenie autora, wyrażone faktem nadesłania ich do Serwisu NiepoprawniPolitycznie.com.

 7. Kopiowanie treści Serwisu bez podanie źródła i adresu jest zabronione.

 8. Udostępnianie, publikowanie, cytowanie, czy inne formy dzielenia się treściami zawartymi w Serwisie są dopuszczalne, a nawet pożądane, jednak pod warunkiem podania pełnego źródła wraz z adresem strony.

 9. Zdjęcia użyte w Serwisie zostały legalnie nabyte w depositphotos.com, a ich kopiowanie, czy pobieranie z serwisu jest zakazane i narusza zapisy o prawie autorskim. Pozostałe zdjęcia znalezione w sieci zostały zamieszczone wraz z podaniem ich źródła pochodzenia. Serwis użył ich jedynie poglądowo z poszanowaniem praw autorskich.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!