[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”19″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Dopiero co były wybory prezydenckie i ludzie mieli tak dość Komorowskiego, że wybrali nikomu nieznanego wysłannika Kaczora, Dudę Łaskawego.
Chwilę później wybory parlamentarne, gdzie ludzie już mieli tak dość rządów platformy tzw. obywatelskiej, że zdecydowali się na Szydło z worka Kaczyńskiego. Tak, tego samego Kaczyńskiego, którego kilka lat wczesniej ludzie odsunęli od koryta, by dorwało się do niego PO.

I ledwo nowy pisowski prezydent i nowy pisowski rząd zaczęli działać, a już tłumy dają się podpuszczać i wychodzą na ulicę by wszystko obalić, bo nie ma demokracji.
Ale to przecież wy, raptem kilkanaście tygodni temu w demokratycznych wyborach daliście im mandat zaufania na następne 4 lata (prezydentowi na 5 lat)!
I co, teraz chcecie cofnąć swój głos, bo się rozmyśliliście i macie zamiar obalić demokratyczną władzę w imię obrony demokracji?

No i co dalej? Załóżmy, że rząd PiSu upada i są nowe wybory… Na kogo zagłosujecie??? Na POwrót bandy Tuska, czy na komunistów? Jakiej Polski chcecie wy – KODuchy, samozwańczy obrońcy demokracji? Czy nie widzicie, że to nie o żadną obronę demokracji chodzi, a o władzę w czystej postaci właśnie?!

Przez 8 lat wszyscy w dupie mieliście, że PO kilkadziesiąt razy olewała wyroki Trybunału Konstytucyjnego. Teraz krzyk, płacz i lament, bo PiS nie chce wykonać wyroku TK. Przez 8 lat (wcześniej też) nie przejmowaliście się Konstytucją, a teraz nagle stajecie w jej obronie!

Skoro tak przejmujecie się konstytucją, w której mamy zagwarantowane wybory BEZPOŚREDNIE i PROPORCJONALNE, to czemu nie protestujecie przeciwko łamaniu jej poprzez niekonstytucyjne listy partyjne i niekonstytucyjne progi wyborcze?

Przez 8 lat musieliśmy słuchać Niesiołowskiego, a teraz PO/Petru i ich zwolennicy zarzucacie PiSuarom mowę nienawiści. Powiem wam wszystkim bardzo szczerze – mam wyjebane na Kaczyńskiego i ten jego PiS oraz na to pseudonowoczesne i rzekomo nowe PO/Petru, ale szlag mnie trafia jak widzę, że dajecie się wciągać w ich gierki, jak małe dzieci.

Wkurza mnie strasznie Wasza krótka pamięć. Nie umiem zrozumieć, że już skamlecie za Tuskiem (miał wyrzucać każdego, kto spróbuje podnieść podatki. Miał też ściągnąć Polaków z zagranicy, a sam wyemigrował zarobkowo), za Kopaczową (niby kopacz, a kopać na metr w głąb nie umiała), za Bonim (konfident, który słusznie od JKM w mordę dostał), za Sikorskim (co chciał dorzynać watahę), za Bieńkowską (co chce rozbroić Europejczyków w imię walki z terroryzmem), za Sienkiewiczem (co wydał polecenie podpalenia budki pod sowiecką ambasadą w czasie marszu niepodległości) i za wszystkimi innymi POpaprańcami.

A może zamiast dzisiaj wychodzić tysiącami na ulicę, podważając wyniki ostatnich wyborów, ruszcie dupę równie solidarnie podczas kolejnych?! To właśnie brak motywacji, solidarności i zaangażowania po jednej stronie sprawiły, że druga strona wybrała sobie taki rząd i takiego prezydenta.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” saved_tabs=”all” global_module=”697″ src=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2015/11/Zrzut-ekranu-2015-11-04-12.51.25.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”fade_in” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”on” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”off” padding_mobile=”off” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” gutter_width=”3″ parallax_1=”off” parallax_method_1=”off”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_team_member admin_label=”Robert” name=”Robert Waś” image_url=”http://niepoprawnipolitycznie.com/wp-content/uploads/2016/01/12375940_914863315261955_895359636_o.jpg” animation=”off” background_layout=”light” header_font_size=”18″ body_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” position=”Autor Niesforny” saved_tabs=”all”] [/et_pb_team_member][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_3″ specialty_columns=”2″][et_pb_row_inner admin_label=”Wiersz”][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” saved_tabs=”all”]

Robert Waś „Robull”

Kocham Rodzinę, Legię, Warszawę, Wolność, Zdrowy Rozsądek, Owczarki Belgijskie, Kawę – kolejność przypadkowa.

Niedojrzały do swojego wieku, miejsca i czasu oraz niepoprawny optymista, gadżeciarz i profesjonalny bywalec restauracji.

[/et_pb_text][/et_pb_column_inner][et_pb_column_inner type=”1_2″ saved_specialty_column_type=”2_3″][et_pb_social_media_follow admin_label=”Przyciski społecznościowe” link_shape=”rounded_rectangle” background_layout=”light” url_new_window=”off” follow_button=”on”] [et_pb_social_media_follow_network social_network=”facebook” url=”https://web.facebook.com/NiepoprawniPolitycznieOfficial/?ref=bookmarks” skype_action=”call” bg_color=”#3b5998″] facebook [/et_pb_social_media_follow_network][et_pb_social_media_follow_network social_network=”twitter” url=”https://twitter.com/NiepoprawniPol” skype_action=”call” bg_color=”#00aced”] Twitter [/et_pb_social_media_follow_network] [/et_pb_social_media_follow][/et_pb_column_inner][/et_pb_row_inner][/et_pb_column][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_dpfilterable_blog admin_label=”DP Filterable Blog” fullwidth=”off” include_categories=”7,4,6″ show_title=”on” lightbox=”off” custom_url=”off” show_categories=”on” show_date=”off” show_excerpt=”off” show_more=”off” show_pagination=”off” background_layout=”light” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_dpfilterable_blog][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

6 thoughts on “Mądry Polak po szKODzie

 1. Faktycznie niedojrzały do swojego wieku autor niesforny. Coś tam sobie wymyślił w głowie ze łatwo jest uprawiać niekonstruktywne krytykanctwo i na wszelki wypadek oskarża wszystkich w około by nie wskazać nikogo palcem, pewnie dlatego ze jak się nikogo nie atakuje konkretnego to nie trzeba się też bronić. A byłoby przed czym… Co Ciebie interesuje na kogo kto by teraz glosował? Wybory są również tajne. Z reszta swoje polityczne popracie pośrednio już sam wyraziłes ograniczając opozycje do bandy i komunistow. Po tych słowach juz nie chce sie dyskutowac.

 2. Ludzie na manifestacjach KODu nie protestują za PO, PSL, SLD, Nowoczesną….
  Ludzie protestują przeciwko zamordyzmowi PiSu, który oszukał wszystkich pokazując swoją pseudo-normalną twarz w osobach Dudy i Szydło, skrywając jednocześnie swoje mroczne, prawdziwe oblicze.
  Poza tym proponuję Panu głębiej się nad tym zastanowić, skoro nie dostrzega Pan różnicy między PiS a PO.

  1. Ludzie na manifestacjach mają przypietą plakietkę PO/N itd ponieważ pozwalają by te oszołomy oderwane od koryta brały w tym udział. Trzeba było od samego początku robić ruch apolityczny. Teraz jednakże już na to za późno.

  2. Brawo dla wszystkich, którzy skrytykowali artykuł !!! Tylko pokazujecie jak sprane macie mózgi!!! Zgadzam się z autorem tego artykułu w 100% Bo nie jestem za PIS, ale dobrze pamiętam ja PO łamało prawa obywateli – przykład proces AntyKomora, który śmiał źle się wypowiedzieć na temat Pana Komorowskiego (nie nazywam go prezydentem, bo zgodnie z waszym tokiem myślenia, skoro ja go nie wybrałam nie jest moim prezydentem), ale co tam, przecież to nic. Niczym jest też afera taśmowa i podniesienie podatku VAT czy też wieku emerytalnego. TO JEST NIC!!! popierajmy dalej PO/Nowoczesną niech nas dalej okradają. Co do PIS jestem przeciw 500+, mieszkanie + i całej reszcie PLUS,to tylko zuboża kraj i jestem przeciw wielu innym rzeczom. Ale skoro ta tak bardzo broniona przez was KODzistów konstytucja dała prawo wszystkim obywatelom prawo do głosowania i właśnie w ten sposób obecna władza wygrała to ja nie będąc tak jak wy HIPOKRYTOM akceptuję to, gdyż to co się zadziało jest zgodne z prawem. Więc KODziści może pomyślcie najpierw o co walczycie bo tylko wystawiacie się na pośmiewisko.

 3. Robercie, błagam Cię z całych sił – nie mędrkuj proszę, zajmij się psami, kawą, rodziną, swoim ukochanym klubem sportowym (kolejność przypadkowa), bo brak Ci zdrowego rozsądku.

 4. To nie są żadne wymysły, tylko prawda w najczystszej postaci. Tylko jakieś parobki z kod-u się włączyli i zaczęły pisać bzdurne komentarze. Panie Robercie, artykuł jest świetny, uświadamiający i otwierający oczy. A dla należących do kod-u mogę powiedzieć: wstyd mi za Was, jak można bronić tych, co obrobili kraj i obywateli, jak można bronić tych unijnych pachołków, co robili pod Unii dyktando. Robicie z siebie pośmiewisko. Tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *